služby

Vážení a milí klienti,

v posledních měsících se toho v mém životě mnoho šťastně a láskyplně změnilo.
Vdala jsem se, je ze mne Šiška a s manželem jsme koupili domeček na Vysočině, kam jsme se přestěhovali. To výrazně ovlivnilo i způsob mé práce.
Protože budu méně dostupná v Brně, orientuji se pouze na písemně zpracované výklady, o jejichž velkých výhodách se přesvědčuje stále více a více mých klientů.

Pro ty z Vás, kteří preferují osobní výklady, mohu nabídnout dvě z mých nejlepších žaček a to v Brně přímo ve Zlatém klíčku slečnu Martinku Palbuchtovou (723 911 390 ) a nebo v Olomouci paní Pavlínku Pospíšilovou (603 468 582). Obě jsou vesmírně šikovné, otevřené a sdílející.

Těším se na všechny dny příští, na Vaše objednávky a přeji Vám mnoho lásky, zdraví a radosti.

Výklad karet na dálku

V průběhu své mnohaleté praxe jsem se několikrát setkala s potřebou klienta nechat si vyložit karty, nicméně on sám se nemohl osobně dostavit, protože pracoval nebo žil v zahraničí. Zjistila jsem, že tímto způsobem mohu pracovat i s člověkem, kterého vůbec osobně neznám. Rozhodla jsem se tedy na základě dobrých ohlasů zařadit tuto možnost do své nabídky. Mohu Vám zpracovat velký výklad všech mariášových karet, k čemuž potřebuji znát pouze Vaše křestní jméno a datum narození a zda máte v současné době vztah, či nikoliv. Pro doplnění o numerologické informace uveďte případně křestní jména a data narození partnera a dětí. Můžete sami také uvést konkrétní dotazy, případně na co se mám speciálně zaměřit. Doprovodné informace nejsou nutné.. Zpracované informace Vám zašlu emailem nebo poštou. Podmínkou k uskutečnění této služby je úhrada celé částky na bankovní účet, jehož číslo Vám zašlu na základě Vaší objednávky.

Tento způsob práce s kartami má řadu výhod. Šetří Váš čas, zvláště, pokud bydlíte ve větší vzdálenosti nebo se nemůžete osobně dostavit ze zdravotních důvodů. Další výhodou je možnost se k informacím vracet i později, protože je budete mít písemně. Na druhou stranu je jistá nevýhoda právě v chybějícím osobním kontaktu, který umožňuje bližší specifikaci problematických oblastí. Objednávky preferuji prostřednictvím emailu, jsou dobře dohledatelné pro obě strany.

Cena: 1000,- Kč

Dialogy s vnitřními světy (DVS)

V každém z nás se nachází spousta vnitřních částí. Ne vždy ale mezi sebou spolupracují, ne vždy správně plní svou roli. A přestože jejich záměrem nikdy není nám ubližovat nebo škodit, navenek se to tak může projevovat.

Naše technika Dialogy s vnitřními světy je založena právě na komunikaci s těmito vnitřními částmi. Klient pozoruje celý proces, může se ptát, získává vhled a pochopení. Mnozí tak poprvé mohou spatřit smutek, bolest, ale i nevšímavost k sobě samému.

Celý proces trvá přibližně hodinu.

cena: 1400,- Kč/h

Semináře

V nádherném prostředí Vysočiny realizujeme semináře na nejrůznější témata. Jedná se převážně o víkendové akce pro menší skupinu účastníků (max. 8 osob). Více informací o termínech a tématech naleznete zde.

Comments are closed.